Aukce

 

Dobročinná dražba ve prospěch Celé Česko čte dětem

Ve spolupráci s nadačním fondem KŘÍDLENÍ můžete bezprostředně podpořit neziskovou organizaci Celé Česko čte dětem dražbou na našem portále. Dražíme předměty, které této organizaci věnovali významní čeští umělci, výtvarníci a designéři. Mají výjimečnou hodnotu. Výtěžek z aukce je určen na podpo...

 

Dobročinná dražba ve prospěch Celé Česko čte dětem

Ve spolupráci s nadačním fondem KŘÍDLENÍ můžete bezprostředně podpořit neziskovou organizaci Celé Česko čte dětem dražbou na našem portále. Dražíme předměty, které této organizaci věnovali významní čeští umělci, výtvarníci a designéři. Mají výjimečnou hodnotu. Výtěžek z aukce je určen na podporu projektů, které Celé Česko čte dětem realizuje. Konkrétně „Čtení dětem v nemocnicích“, „Knihy do ordinací dětských lékařů“, „Moje první kniha“ a „Babička a dědeček do školky“.

 

PRAVIDLA DRAŽBY

Předměty je možné dražit na portále KŘÍDLENÍ nadačního fondu v období od 1. 10. až do 31. 10.2016 do 12.00 hodin v poledne.

Získejte hodnotné předměty, které mají skutečnou přidanou hodnotu i svůj příběh.

 

Průběh dražby na portálu KŘÍDLENÍ nadačního fondu:

  1. Před zahájením dražby a prvním příhozem na Vámi vybraný předmět je nutné se nejprve přihlásit.
  2. Dražba je organizována klasickou formou. Tzn., kdo dá vyšší nabídku, ten vyhrává. Proto nezapomeňte kontrolovat stav dražby.
  3. Po ukončení dražby,tj. 31. 10. 2016 ve 12.00 hodin budou předměty předány dražiteli, který dosáhl nejvyššího příhozu na portále. Vítěze bude kontaktovat zástupkyně Celé Česko čte dětem paní Kateřina Němcová.

Kontakt: Kateřina Němcová, e-mail: info@ctemedetem.cz, tel.: 774 782 191.

Možnosti snížení daňového základu dárců.

Zobrazit

Aukce Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek
f