x
Aukce

Dobročinná dražba ve prospěch spolku ADAM  - autistické děti a my.

Ve spolupráci s nadačním fondem KŘÍDLENÍ můžete aukcí bezprostředně podpořit křídlící neziskovou organizaci ADAM. Dražíme obrazy z plátna, které vzniklo na festivalu Colours of Ostrava 2016. Akci malování na plátna připravila Nadace ČEZ spolu s Petrou Řezníčkovou z týmu Colours a...

Dobročinná dražba ve prospěch spolku ADAM  - autistické děti a my.

Ve spolupráci s nadačním fondem KŘÍDLENÍ můžete aukcí bezprostředně podpořit křídlící neziskovou organizaci ADAM. Dražíme obrazy z plátna, které vzniklo na festivalu Colours of Ostrava 2016. Akci malování na plátna připravila Nadace ČEZ spolu s Petrou Řezníčkovou z týmu Colours a Pavlínou Čechákovou ze společnosti Čechymen. Akce i hotové dílo měly velký ohlas. Děti dokonce vytvořily rekord, který je zapsán agenturou Dobrý den v knize rekordů a kuriozit. Pomalováno bylo plátno o rozměrech 144 metrů na 144 centimetrů. V průběhu festivalu se zapojilo celkem 479 dětí a 256 dospělých. Z plátna byly vyrobeny obrazy, které se vystavovaly a prodávaly na XI. ročníku benefiční akce Advent plný KŘÍDLENÍ. Posledních deset obrazů z limitované edice Vám nabízíme právě teď a tady!

Projekt OD ADAMA K EVĚ

Finance získané touto dražbou budou využity na projekt „OD ADAMA K EVĚ“. Pro autistické děti je nejdůležitější funkční rodina, máma i táta. Chlapi sobě je skupina otců, kteří za odborné podpory a díky zkušeností spolku ADAM hledají cestu, jak na to. Finanční prostředky budou použity na pokrytí služeb krizové intervence a individuální poradny pro rodiče dětí s autismem a ADHD. Tyto služby poskytuje specializovaný psycholog a terapeut Mgr. Přemysl Mikoláš. Cena 1 hod je 500 Kč, měsíčně bude poskytnuto celkem 20 hodin.
Více: http://www.kridleni.cz/projekty/96-od-adama-k-eve.html .

Výstava v OLLIES Vítkovice

Vybrané obrazy v termínu konání aukce můžete obdivovat a zakoupit na výstavě, která ve spolupráci s našimi dlouhodobě křídlícími partnery společností OLLIES bude probíhat v jejich provozovně ve Vítkovicích, ulice Výstavní 2968/108.

Pravidla dražby

Předměty je možné dražit na portále KŘÍDLENÍ nadačního fondu v období od 2. 4. (Světový den na zvýšení povědomí o autismu) až do 30. 4. 2017 do 12:00 hodin v poledne.  Získejte obrazy, které mají skutečnou přidanou hodnotu i svůj obdivuhodný příběh. Jak dražit a postupovat?
Průběh dražby na portálu KŘÍDLENÍ nadačního fondu:

  1. Před zahájením dražby a prvním příhozem na Vámi vybraný předmět je nutné se nejprve přihlásit. Přihlásíte se v pravém horním rohu, vyplníte veškeré údaje včetně e-mailu, na který Vám následně přijdou přihlašovací údaje.
  2. Nastavte si limit, do jaké maximální hodnoty chcete dražit. Tím zvýšíte šance předmět získat. Vyvolávací hodnota je 500 Kč a minimální příhoz je 50 Kč. Dražba je organizována klasickou formou, tzn. kdo dá vyšší nabídku, ten vyhrává. Proto nezapomeňte kontrolovat stav nebo Vámi zvolený limit.
  3. Obraz je rovněž možno získat okamžitě, pokud se rozhodnete za obraz nabídnout částku 5000 Kč. V tomto případě prosím zadejte v nabídce KUP TEĎ a plnou částkou podpoříte projekt OD ADAMA K EVĚ. Po zakoupení předmětu (možné pouze po potvrzení tlačítkem KUP TEĎ) obdržíte do jednoho dne mailem podrobné údaje o platbě, informace o předání předmětu a darovací smlouvu.
  4. Po ukončení dražby,tj. 30. 4. 2016 ve 12:00 hodin budou předměty předány dražiteli, který dosáhl nejvyššího příhozu na portále. Vítěze bude kontaktovat zástupkyně spolku ADAM paní Marie Gerdová. Kontakt: Marie Gerdová, mobil: 608 853 940, mail: gerdova@adam-pas.cz

Informace k aukci KŘÍDLENÍ

S dotazy k dražbě a ke spolupráci s KŘÍDLENÍ nadačním fondem se obracejte na Michala Panoše, mobil: 725 269 184 nebo mail: info@advenplnykridleni.cz.

Rozhodnete-li se tímto způsobem podpořit projekt a tuto myšlenku, můžete si výši daru odečíst od Vašeho daňového základu.

Možnosti snížení daňového základu dárců

Fyzické osoby (podle § 15 odst. 5 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu)
Od základu daně mohou fyzické osoby odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně. Pro možnost daňově uplatnit dar musí jít tedy minimálně o dar nebo o součet darů (pro jednu organizaci) za rok převyšující částku 1 000 Kč nebo částku vyšší než 2 % základu daně.


Právnické osoby (podle § 20 odst. 8 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu)
Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % z již sníženého základu daně o jiné odečitatelné položky základu daně sníženého dle § 34. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání.

Zobrazit

Aukce Počet produktů: 10

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
f