x
Projekty

Podporujeme místní neziskové organizace.

Věnujeme pozornost jedinečným projektům, které nezapadají do běžných grantových schémat. Spolupracujeme a pomáháme neziskovkám formulovat priority. Známe dobře nejen projekty, ale i lidi a organizace. Jsme regionálně zaměření, protože dopady v místní komunitě jsou synergické a známe dobře prostředí. Podpo...

Podporujeme místní neziskové organizace.

Věnujeme pozornost jedinečným projektům, které nezapadají do běžných grantových schémat. Spolupracujeme a pomáháme neziskovkám formulovat priority. Známe dobře nejen projekty, ale i lidi a organizace. Jsme regionálně zaměření, protože dopady v místní komunitě jsou synergické a známe dobře prostředí. Podporujeme networking. Budujeme užitečné vztahy se subjekty z komerční, umělecké a sportovní oblasti.


Neziskové organizace nabízejí služby, které společnost systémově neumí uspokojivě řešit a kultivují svou jedinečností okolí, v němž žijeme. Snažíme se je všemožně na různých úrovních podpořit a přinášet jim další benefity - zejména dobrovolníky, náplň práce a rozšiřovat terapie pro klienty.

V sezóně 2020/21 můžete podpořit tyto projekty:

Zobrazit

Projekty Počet produktů: 10

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek

KŘÍDLENÍ nadační fond