x
Projekty

Podporujeme místní neziskové organizace.

Věnujeme pozornost jedinečným projektům, které nezapadají do běžných grantových schémat. Spolupracujeme a pomáháme neziskovkám formulovat priority. Známe dobře nejen projekty, ale i lidi a organizace. Jsme regionálně zaměření, protože dopady v místní komunitě jsou synergické a známe dobře prostředí. Podpo...

Podporujeme místní neziskové organizace.

Věnujeme pozornost jedinečným projektům, které nezapadají do běžných grantových schémat. Spolupracujeme a pomáháme neziskovkám formulovat priority. Známe dobře nejen projekty, ale i lidi a organizace. Jsme regionálně zaměření, protože dopady v místní komunitě jsou synergické a známe dobře prostředí. Podporujeme networking. Budujeme užitečné vztahy se subjekty z komerční, umělecké a sportovní oblasti.


Neziskové organizace nabízejí služby, které společnost systémově neumí uspokojivě řešit a kultivují svou jedinečností okolí, v němž žijeme. Snažíme se je všemožně na různých úrovních podpořit a přinášet jim další benefity - zejména dobrovolníky, náplň práce a rozšiřovat terapie pro klienty.

V sezóně 2021/22 jste podpořili a stále ještě můžete podpořit tyto projekty. Finance věnované s variabilním symbolem konkrétním projektům budou doúčtovány nad rámec cílové částky.

Zobrazit

Projekty Je zde 1 produkt.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • KŘÍDLENÍ nadační fond

    Skládáme se na křídla a podporujeme v poradním kruhu Darovat finance můžete bankovním převodem na transparentní účet u FIO banky: 2400680446/2010 . Projekt KŘÍDLENÍ má variabilní symbol 2000. 

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

KŘÍDLENÍ nadační fond