x

Divadelní slavnost /24

KC Zahrádka

Nebo přispět pomocí QR platby

300 Kč

Podpora komunity a oslava tradic skrze divadlo

Darovat finance můžete bankovním převodem na transparentní účet u FIO banky: 2400680446/2010 . Projekt Divadelní slavnost má variabilní symbol 2305. 

Více informací

Nově založené komunitní centrum Zahrádka funguje od srpna 2022 v Ostravě-Porubě. Chceme podporovat setkávání lidí všech generací a celoživotní učení. Propojovat lidi a navzájem se od sebe učit. Každé setkání je cenné, přináší nové pohledy a komunitu obohacuje. Zároveň spolu s našimi spolupracujícími partnery a dobrovolníky spolutvoříme živý PROSTOR pro dění - nových zážitků, poznání a společných aktivit.

Mimořádně cenné je pro nás partnerství s KC Makovice a rádi bychom při naši spolupráci navázali na úspěšnou oslavu Halloweenu. Hravou formou jsme se věnovali tradicím svátku po celém světě a získané informace jsme pak zpracovali do divadelního představení. Na přípravě scénáře, kulis, maňásků, kostýmů a samotné realizaci se podíleli dobrovolníci všech generací a aktivita zapojila celou komunitu. Nedílnou součástí oslav bylo společné vaření a tématická kreativní dílnička, nakonec se uskutečnil i lampionový průvod.

V rámci projektu, v němž se budeme i nadále věnovat tradicím, chceme na jaře připravit podobnou událost - DIVADELNÍ SLAVNOST. Připravíme na tradiční svátky jara, vynášení Morany a Velikonoce, opět slavnost - divadelní představení, dílny a společné setkání naší nově vznikající komunity v Porubě. Už teď vás srdečně zveme a velmi děkujeme za finanční podporu této akce:

Částka umožní pořídit

100 Kč krejčovské nůžky

500 Kč  materiál ke kreativním dílničkám

1000 Kč látky na výrobu maňásků

2000 Kč dřevo, spojovací materiál, barvy a další materiál k vytváření maňásků a kulis

5000 Kč šicí stroj, který dále využijí dobrovolníci k výrobě dalších maňásků a kostýmů

Děkujeme za podporu!

KŘÍDLENÍ nadační fond