x

SRDCE na pravém místě /2022

Colliery SRDCEM z. s.

Nebo přispět pomocí QR platby

300 Kč

Přidej se i TY - má to smysl! 


Darovat finance můžete bankovním převodem na transparentní účet u FIO banky: 2400680446/2010. Projekt má variabilní symbol 2109.

Více informací

Jsou mezi námi lidé, kteří chtějí sportovat, ale kvůli svému handicapu mají ztížené podmínky. Nehledají výmluvy, proč to nejde! Naopak, navzdory osudu, žijí aktivní život a jsou nám všem velkou inspirací. Proto je chceme nadále podporovat a trénovat. Přidej se i TY a měj své SRDCE na pravém místě.

Mirkovi byla po komplikovaném porodu diagnostikována dětská mozková obrna. Lékaři předpověděli, že nebude moci ani chodit. Pílí a rehabilitacemi udělal ve třech letech první kroky a jeho stav předčil očekávání lékařů. Rodiče dlouho hledali sportovní zařízení, které by s handicapovanými pracovalo.  Nyní je Mirek plnohodnotným členem komunity Colliery SRDCEM. Trénuje v Colliery už skoro 3 roky a jde vidět obrovský pokrok - hlavně úchop v pravé ruce. Každopádně mu vzrostlo sebevědomí, celkově se zpevnil a chodí víc vzpřímeně. Cvičení miluje. „Mirečka má každý rád. I když nedokáže slovně vyjádřit své dojmy a pocity, jsem jeden z mála, který mu rozumí. Naše pouto je velké a nedokážu si představit čtvrtek bez jeho návštěvy.“ Říká Mirečkův trenér Lukáš Káňa.

Díky charakteristickým znakům jsou si lidé s Downovým syndromem podobní, nicméně každý z nich je JEDINEČNÝ! Potvrzuje nám to i Kamilka, která každý trénink vítá vždy s úsměvem a my můžeme být hrdí, že je členkou Colliery SRDCEM. Hlavním cílem je zlepšení celkového držení těla a získání jistoty v samotném pohybu. „S Kamilkou cvičíme už dva a půl roku. Její pokroky jsou nejvíce vidět v překonávání strachu z dosud neznámých cviků a situací. Nejdůležitější je pro nás budování sebevědomí a samozřejmě radost z tréninku.“ Říká o Kamilce její trenér Lukáš Káňa.

Díky vaší pomoci můžeme těmto i dalším klientům nabídnout potřebná křídla pro jejich let...

  • 350 Kč náklady na hodinu speciálně vyškoleného trenéra pro 1 klienta 

  • 4 200 Kč vlastní náklady 1 klienta (48 tréninků/rok - tj. 4x měsíčně)

  • 12 600 Kč náklady hrazené Colliery srdcem na 1 klienta (48 tréninků/rok)

  • 50 000 Kč pomůže udržet všech 30 našich stávajících klientů

Colliery SRDCEM z.s. je neziskový spolek založený v roce 2017 pod záštitou gymu Colliery CrossFit Ostrava. Od roku 2017 pomáhá cvičit handicapovaným, dětem a seniorům. 

Web

Facebook

Instagram

YouTube

Podívejte se zblízka

KŘÍDLENÍ nadační fond