x

Byliny pro DUŠI /2022

Divotvůrna Kopřivnice, z. s.

Nebo přispět pomocí QR platby

300 Kč

Přírodní terapií na cestě k sobě

Darovat finance můžete bankovním převodem na transparentní účet u FIO banky: 2400680446/2010 . Projekt Byliny pro DUŠI má variabilní symbol 2102. 

Více informací

Sama dobře vím, jak důležité je lidem procházejícím těžkým životním obdobím, osobní krizí, stavy provázenými úzkostmi, strachy a jinými duševními bolestmi,  poskytnout bezpečný konzultační prostor, terapeutickou a fytoterapeutickou oporu. Pojďte spolu se mnou naslouchat Bylinám pro duši… 

Jmenuji se Dominika. Od narození je mým velkým životním průvodcem a učitelem vrozené postižení rukou a nohou. Odjakživa mě fascinuje příroda, vesmír, zvířecí říše, člověk a taje lidské duše. Prošla jsem si řadou lékařských zákroků i bolestných životních zkušeností. Z každé temné propasti mě vždy vytáhla nazpět síla života a touha tvořit. Divotvůrnu jsem založila jako místo pro sdílení, setkávání, přednášky, semináře a kurzy z oblasti celostního zdraví. 

Věnuji se fytoterapii, meditačním a relaxačním technikám, péči o psychickou a fyzickou spokojenost. Ve své praxi pracuji s bylinami rostoucími nejen v naší zahradě v Kopřivnici, ale i s bylinami z okolních čistých luk a lesů. Kromě vlastních tinktur využívám také Bachovy esence a průběžně se vzdělávám v dalších přístupech klasické i alternativní terapie. Ráda bych pro Divotvůrnu získala dobrý základ osvědčených fytoterapeutických prostředků v podobě přírodní lékárny a také nadále rozvíjela své odborné vzdělání. 

Vaše podpora mi umožní sdílet zkušenosti z esence bylin i vlastní duše s ostatními:

  • 500 Kč barevný tisk etiket na lahvičky

  • 1 000 Kč 50 ks lahviček s kapátkem na tinktury a esence

  • 1 000 Kč 50 ks lahviček s kapátkem na tinktury a esence

  • 2 000 Kč aromaterapeutický difuzér

  • 6 000 Kč materiál potřebný pro přípravu vlastních bylinných přípravků

  • 9 000 Kč pořízení základní sady Bachovy esence

  • 15 000 Kč fyto a aromaterapeutická výbava poradny 

  • 20 000 Kč individuální odborný rozvoj – vzdělávací kurzy

Projekt Byliny pro duši se aktivně zaměřuje na vzdělávání a podpůrnou péči v oblasti duševního a fyzického zdraví. Žijeme v  psychicky náročné době. Kvalitní péče o duševní zdraví, laskavý vztah k sobě samým a posilování vlastních zdrojů je základem pro spokojený život. Jsem tady, abych nabídla bezpečný prostor pro sdílení a zprostředkovala léčivou moc přírody.

Z celého srdce vám děkuji za podporu na této cestě!

Web

Facebook

Instagram 

YouTube

Podívejte se zblízka

KŘÍDLENÍ nadační fond