x

Projekty Počet produktů: 10

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
 • Zbývá: 21 685 Kč

  Integrační klub BRÁNA pomáhá mladým lidem se zdravotním postižením proplout bránou do dospělosti. Osamostatnění je jako začátek vlastní plavby. Provoz klubu a podpora sociálních aktivit pomůže našim uživatelmů ŽÍT SVŮJ ŽIVOT!

  Zbývá: 21 685 Kč
 • Již vybráno
  Zbývá: 0 Kč

  Již vybráno na Technika RUN. Děkujeme!www.youtube.com Mezi námi je řada malých „aspergerů“ zakletých ve svém osamocení. Jsou stejní jako Jarda a další chlapci z ADAMa. Pomozte nám rozvíjet jejich talenty a proměnit sny ve skutečnost.

  Zbývá: 0 Kč
 • Již vybráno
  Zbývá: 0 Kč

  Násobíme šance na vzdělání dětí z chudých rodin. Naši mladí dobrovolníci pomáhají dětem nejen zlepšit známky ve škole, ale snaží se je podpořit a usnadnit složitý start do života. Pomozte nám zajistit vstupní balíček potřeb pro doučování.

  Zbývá: 0 Kč
  Přidat do peněženky
 • Již vybráno
  Zbývá: 0 Kč

  III. ročník příměstského tábora pro děti s autismem podporuje nejen prázdninové dobrodružství dětí za doprovodu asistentů, ale umožňuje odpočinek rodičům. Bez asistence a systému "one to one" to nejde, s Vaší podporou to zvládneme.

  Zbývá: 0 Kč
  Přidat do peněženky
 • Zbývá vybrat: 20 ks

  Sbíráme běžky a běžecké vybavení pro děti s mentálním a kombinovaným postižením. Proto přineste nepotřebné a skládejte je na hromadu s námi!

  Zbývá vybrat: 20 ks
 • Zbývá: 50 000 Kč

  Psychospirituální krize a obtížné životní situace vyžadují celostní přístup, profesionalitu a individuální péči. Pomozte vytvořit bezpečné prostředí pro lidi ve stavech s bouřlivým průběhem, současně s velkým transformačním a léčivým potenciálem.

  Zbývá: 50 000 Kč
 • Zbývá: 46 000 Kč

  Pro další úspěchy a fungování florbalového týmu vozíčkářů potřebujeme nejen kapitána, hráče, sportovní vybavení, servis, ale také možnost regenerace sil a podpůrný zdravotní materiál pro sportovce se specifickými potřebami.

  Zbývá: 46 000 Kč
 • Zbývá: 39 500 Kč

  Spojit tři generace, sdílet moudrost a zažít díky čtení dobrodružství zní pohádkově. S Vaší podporou a naším projektem to pro deset seniorů, devadesát dětí a jejich rodičů může být skutečnost. Senioři budou moci smysluplně trávit čas a stát se pravým pokladem.

  Zbývá: 39 500 Kč
 • Zbývá: 164 685 Kč

  Skládáme se na křídla pro místní neziskovky. Jejich existence je pro náš systém nadějí i řešením neuchopitelného. Příběhy v nich rozbuší srdce, nutí přemýšlet a vnímat souvislosti. Doufáme, že také křídlit!

  Zbývá: 164 685 Kč
 • Již vybráno
  Zbývá: 0 Kč

  Autistické děti potřebují funkční rodinu. Mámu i tátu. Chlapi sobě je skupina otců, kteří našli odvahu vyslovit své obavy, že selhávají v roli otců a neví si rady, jak vychovávat své autistické děti. Společně hledají cestu jak na to.

  Zbývá: 0 Kč
  Přidat do peněženky
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
f