x

Hvězda stále srdcem zářící

ABAK-počítadlo, o.s

Vybráno: 0 Kč
Zbývá vybrat: 46 000 Kč

0 Kč
46 000 Kč

Pro další úspěchy a fungování florbalového týmu vozíčkářů potřebujeme nejen kapitána, hráče, sportovní vybavení, servis, ale také možnost regenerace sil a podpůrný zdravotní materiál pro sportovce se specifickými potřebami.

Více informací

Člen florbalového týmu vozíčkářů Míra

Jmenuji se Míra Večeřa, je mi 24 let a hraji florbal na vozíčku. Moje životní cesta je náročnější a komplikovanější než mají mí zdraví vrstevníci, ale snad možná proto volím sport handicapovaných jako možnost seberealizace. Objevuji své osobní limity, překonávám nové překážky a získávám cenné zkušenosti s kamarády sportovci florbalisty vozíčkáři, nejen z Ostravy, ale z celé České republiky.

Florbal na vozíku hraji již 11 let za ostravský 15ti členný tým FBC ABAK Ostrava. Po náročných začátcích se dostavily úspěchy a naše hra i ligová soutěž se stále dynamicky vyvíjí. Celoročně probíhá vozíčkářská florbalová liga po celé České republice a mezi jednotlivými ligovými koly pravidelně 2x v týdnu trénujeme.

Také díky podpoře z KŘÍDLENÍ nadačního fondu se nám podařilo obměnit dresy, servisovat sportovní vozíky. Ale stále nám nezbývají peníze na regeneraci rychle ubývajících fyzických sil a na zakoupení potřebného doplňkového zdravotnického materiálu, nesmírně důležitého pro běžné fungování, např. tejpů, omotávek, náplastí, doplňků výživy - iontových nápojů apod.…

Taky bychom rádi reprezentovali Ostravu na některém mezinárodním turnaji Malmo open 2017.

Jak využijeme vaši podporu?

  • Za 500 Kč nakoupíme 10 ks omotávek na zápěstí a prsty (50 Kč/ks)

  • Za 1000 Kč si můžeme koupit 20 nových míčků (50 Kč/ks)

  • Za 4 400 Kč pořídíme 100 m tejpovací pásky na ruce a záda

  • Částka 4 600 Kč nám umožní vypít 120 l iontového nápoje. (Isostar 185 Kč - prášek na 5 l nápoje)

  • Za částku 12 000 Kč bude možno dopřát sportovní masáže hrajícím členům týmu

  • 23 500 Kč využijeme k zaplacení benzínu a trajektu na mezinárodní královské hry handicapovaných sportovců Malmo Open v únoru 2017

Podpoříte-li náš tým, podpoříte nejen můj smysl života. Budu moc rád, když se sport stane běžnou součástí života handicapovaných lidí.

A to díky vaší podpoře a díky všem, kteří při sportování i v životě září srdcem.

DĚKUJI ☺ za celý tým

Darovat finance můžete platební kartou (pomocí dárcovské peněženky) nebo bankovním převodem na transparentní účet 2400680446/2010 s variabilním symbolem projektu 1601.

Podívejte se zblízka

f