x

Křídlení

KŘÍDLENÍ nadační fond

Nebo přispět pomocí QR platby

200 Kč

300 Kč

500 Kč

Skládáme se na křídla pro místní neziskovky. Jejich existence je pro náš systém nadějí i řešením neuchopitelného. Příběhy v nich rozbuší srdce, nutí přemýšlet a vnímat souvislosti. Doufáme, že také křídlit!

Více informací

Jmenuji se Lucie, mám pestrý život. Taky příjmení, které je složité napsat i vyslovit. Založila jsem nadační fond s názvem KŘÍDLENÍ, aby se to podstatné a důležité, v co věřím i dělám SKLÁDALO. Tedy dávalo smysl, přinášelo užitek a mělo přesah pro okolí. Naštěstí v tom nelítám sama!

Věnuji se systémům, jejichž součástí jsme my, lidé. Jsme v nich vzájemně a občas neuvěřitelně propojeni. Každý člověk má jiný recept na úspěch, spokojenost a štěstí. Hlavní ingrediencí toho mého je intuice. Pokud úspěch není dosahován na úkor druhých a vlastního zdraví, tak je to dobrý.

Ale ne každý je zdravý a ani není možné být stále šťastný. Přicházejí chvíle, kdy se jeden bez druhého neobejdeme. Pak je třeba zhluboka se nadechnout a rozhlédnout se okolo prostřednictvím svého srdce.

Tento příběh běží už od roku 2006. Nastartoval ho projekt “Advent plný andělů”, který podporoval okolní neziskové organizace. Jak se aktivity rozrůstaly, bylo zapotřebí nástroje pro získávání a přerozdělení peněz. Tak vznikla kasa (tento fundraisingový portál) a na konci roku 2014 se zrodil KŘÍDLENÍ nadační fond.

KŘÍDLENÍ je výzva pomoci druhým, kteří nemají tolik štěstí a jsou na tom jinak. Jejich příběhy rozbuší srdce, nutí přemýšlet a vnímat souvislosti. No a my všichni (co v tom lítáme) doufáme, že taky křídlit…

Dary můžete poskytnout přímo nadačnímu fondu, pokud si mezi projekty neziskových organizací, pro které tohle všechno děláme, nemůžete, neumíte nebo nechcete vybrat.

Kromě toho všeho Vám narostou díky příspěvku ve výši

1 500 Kč                  KŘIDÉLKA

501 5 000 Kč           KŘÍDLA

5 001 – 10 000 Kč     STŘÍBRNÁ KŘÍDLA

10 001 – 50 000 Kč  ZLATÁ KŘÍDLA

anebo se stanete    ZÁŘÍCÍMI PARTNERY 

Darovat finance můžete platební kartou (pomocí dárcovské peněženky) nebo bankovním převodem na transparentní účet u FIO banky: 2400680446/2010 . Projekt KŘÍDLENÍ má variabilní symbol 1600. 

Děkujeme Vám za Vaši  podporu!

Podívejte se zblízka