x

Hvězda, která září srdcem/2016

ABAK-počítadlo, o.s

0 Kč
50 000 Kč

Tento projekt byl podpořen v roce 2016 částkou 50 000 Kč.

Více informací

Pro vítězství florbalového týmu vozíčkářů potřebujeme nejenom kapitána a bojovníky, ale i vybaveni a servis vozíčků

Kapitán florbalového týmu vozíčkářů Míra

Ahoj, jmenuji se Míra Večeřa, mám 23 let a jsem úplně normální kluk na vozíčku. Moje životní cesta není tak přímá jako u zdravých kamarádů. Přesto, nebo právě proto, jsem si zvolil sport jako způsob seberealizace, cestu nových možností a překonávání osobních limitů.

Na fotkách mě můžete vidět s týmem florbalistů vozíčkářů-kamarádů, bojovníků a sportovců tělem i duší. Jsem kapitánem 15-ti členného florbalového týmu FBC ABAK Ostrava, ve kterém hraji již 10 let. Po náročných začátcích se dostavily úspěchy, z kterých mám velikou radost. Dvakrát po sobě jsme byli Mistry České republiky a ve velké konkurenci jsme vyhráli mezinárodní turnaj PWO. Od roku 2008 jsem členem České reprezentace florbalistů vozíčkářů.

Naše vozíčkářská florbalová liga probíhá celoročně, na jednotlivá kola jezdíme po celé České republice, mezi zápasy pravidelně trénujeme. Pro hru používáme speciálně upravené vozíčky, ruce máme omotané tejpy.

Vozíčky musíme pravidelně servisovat, vyměňovat kryty na kola, duše, pláště,… Během tréninků a zápasů do nitě propotíme naše dresy, ale také spotřebujeme hromadu tejpů, kterými si chráníme zápěstí a prsty.

Jak využijeme Vaši podporu?

  • Za 750 Kč si můžeme koupit 15 nových míčků (50 Kč za míček)

  • Za 1 200 Kč pořídíme sadu tejpů, kterých vzhledem k náročnosti pohybu spotřebujeme také mnoho

  • 7 500 Kč stojí nové kryty na kola (500 Kč za 2 kryty s potiskem)

  • Doprava a startovné na 1 ligové kolo průměrně vychází na 10 000 Kč

  • Za 15 000 Kč bude možné vyměnit naše 10 let staré dresy za nové

Podpoříte-li náš tým, podpoříte i můj smysl života. Rád bych ukázal všem, že i když mám o 2 kolečka víc, není to vždycky na škodu. Od malička se snažím bojovat, experimentovat a posouvat hranice svých možností. A budu rád, když to bude i díky vaší podpoře.

DĚKUJI

Podívejte se zblízka

f