x
Aukce

Dobročinná dražba ve prospěch Mezinárodního transpersonálního centra Holos

KŘÍDLENÍ nadační fond je hrdým partnerem podzimních akcí, které organizuje Mezinárodní transpersonální centrum Holos z.ú.  Dražíme na podporu jejich činnosti vzácná díla, které se současně představí na MEZINÁRODNÍ VÝSTAVĚ HOLOTROPNÍHO UMĚNÍ PRAHA 2017 / VILLA PELLÉ A PÍ...

Dobročinná dražba ve prospěch Mezinárodního transpersonálního centra Holos

KŘÍDLENÍ nadační fond je hrdým partnerem podzimních akcí, které organizuje Mezinárodní transpersonální centrum Holos z.ú.  Dražíme na podporu jejich činnosti vzácná díla, které se současně představí na MEZINÁRODNÍ VÝSTAVĚ HOLOTROPNÍHO UMĚNÍ PRAHA 2017 / VILLA PELLÉ A PÍSECKÁ BRÁNA / 28. ZÁŘÍ – 8. ŘÍJNA 2017.

Mezinárodní výstava holotropního umění - jako součást Mezinárodní transpersonální konference - je výsledkem pětadvacetiletého zaujetí pro umění, z pohledu psychiatra, psychologa a kurátora výstavy MUDr. Milana Hrabánka, dlouholetého spolupracovníka a žáka Prof. Stanislava Grofa. Kromě děl významných mezinárodních umělců jako H. R. Giger, Robert Venosa, Martiny Hoffmann, se poprvé v ČR představuje tvorba Stanislava Grofa a jeho ženy Brigitte Grofové a samozřejmě českých umělců v čele s Ottou Plachtem a Zdeňkem Hajným. Vystavená díla řady dalších osobností, ovlivněná holotropními (změněnými) stavy vědomí, ilustrují rozšířenou kartografii lidské psyché a přidávají řemeslnou propracovaností detailů vysokou uměleckou hodnotu.

 

Výběr výjmečných děl věnovaných umělci na podporu činnosti Mezinárodního transpersonálního centra Holos ve Vlaštovičkách Vám nabízíme v dobročinné aukci právě teď a tady!

 

Projekt organizace Holos “Krize jako příležitost” můžete nalézt na našem portálu: http://www.kridleni.cz/cs/projekty/73-krize-jako-prilezitost.html

Psychospirituální krize a obtížné životní situace vyžadují celostní přístup, profesionalitu a individuální péči. Financemi můžete pomoci vytvořit bezpečné prostředí pro lidi ve stavech s bouřlivým průběhem, současně s velkým transformačním a léčivým potenciálem.

Co potřebují a za kolik?

  • Za 160 Kč budou měsíc budou fungovat webové stránky, kde si můžou klienti najít potřebné informace!
  • Za 400 Kč ubytují na den člověka v krizi!
  • Za 1 800 Kč zaplatí na den personál potřebný k provozu krizového centra!
  • Za 6 000 Kč vybaví postelí a nábytkem jeden z pokojů, který bude sloužit pro ubytování lidí v krizi!

Darovat finance můžete bankovním převodem na transparentní účet 2400680446/2010 s variabilním symbolem projektu 1606.

Pravidla dražby

Předměty je možné dražit na portále KŘÍDLENÍ nadačního fondu v období od 18. 9. až do 1. 10 . 2017 do 12.00 hodin v poledne.  Získejte umělecká díla, které mají přidanou hodnotu i svůj obdivuhodný příběh. Jak dražit a postupovat?

Průběh dražby na portálu KŘÍDLENÍ nadačního fondu:

  1. Před zahájením dražby a prvním příhozem na Vámi vybraný předmět je nutné se nejprve přihlásit. Přihlásíte se v pravém horním rohu, vyplníte veškeré údaje včetně e-mailu, na který Vám následně přijdou přihlašovací údaje.

  2. Nastavte si limit, do jaké maximální hodnoty chcete dražit. Tím zvýšíte šance předmět získat. Vyvolávací hodnota je uvedena a minimální příhoz je 500 Kč. Dražba je organizována klasickou formou, tzn. kdo dá vyšší nabídku, ten vyhrává. Proto nezapomeňte kontrolovat stav nebo Vámi zvolený limit.

  3. Po ukončení dražby ( termín 8. 10. 2017 ve 12.00 hodin) bude vítěze kontaktovat zástupce organizace Holos z.ú ředitele Ing. Tomáš Váňa. Po dohodě budou předměty předány dražiteli, který dosáhl nejvyššího příhozu na našem portále. Celá částa je určena přímo pro Holos z.ú. , darovací smlouvu je možné proto uzavřít přímo s nimi. Kontakt: Ing. Tomáš Váňa, mobil: 607 794 75 , mail: vana@holos.cz

Informace k aukci KŘÍDLENÍ

S dotazy k dražbě a ke spolupráci s KŘÍDLENÍ nadačním fondem v této aktivitě se obracejte na info@advenplnykridleni.cz .

Rozhodnete-li se tímto způsobem podpořit projekt a tuto myšlenku, můžete si výši daru odečíst od Vašeho daňového základu.

Možnosti snížení daňového základu dárců

Fyzické osoby (podle § 15 odst. 5 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu)

Od základu daně mohou fyzické osoby odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně. Pro možnost daňově uplatnit dar musí jít tedy minimálně o dar nebo o součet darů (pro jednu organizaci) za rok převyšující částku 1 000 Kč nebo částku vyšší než 2 % základu daně.

Právnické osoby (podle § 20 odst. 8 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu)

Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % z již sníženého základu daně o jiné odečitatelné položky základu daně sníženého dle § 34. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání.

Zobrazit

Aukce Počet produktů: 15

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 15 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 15 položek
f