x

TYRKYSOVÁ SBÍRKA Dopravního podniku Ostrava a.s. pro KŘÍDLENÍ nadační fond

Jedeme na pomoc místním neziskovkám.

Denně jsme součástí tisíců životů. Vozíme milióny příběhů a rozhodli jsme se přinášet více radosti do těch méně veselých.  

Stejně jako naše vozidla proudí celou Ostravou, chceme se i my přiblížit s pomocí co nejvíce lidem. Proto jsme spojili síly s Křídlení nadační fond a společně pořádáme veřejnou sbírku na podporu místních neziskových organizací. Otevíráme tím novou kapitolu v našem vlastním příběhu, ve které hraje hlavní roli odpovědné chování, ochota a vstřícnost. 

Tyrkysová vozidla jsou symbolem nového přístupu k cestujícím, a proto se tyrkysová barva stává i symbolem naší společenské odpovědnosti. Tyrkysová sbírka bude hlavním pilířem dobročinných aktivit Dopravního podniku Ostrava a podtrhne naši účast v příbězích, které dennodenně spoluvytváříme. 

Harmonogram:
V první etapě sbírky (19. – 24. listopadu) dobrovolníky potkáte v Zákaznickém centru Dopravního podniku Ostrava. 
Dne 26. listopadu pak do ulic vyjede „Okřídlená“ tyrkysová tramvaj. Od pondělí do středy 28. listopadu se pak můžete ohřát dobrým čajem, který Vám naši dobrovolníci nabídnou na různých místech Ostravy. Sbírka bude samozřejmě probíhat i v prostředcích MHD, kde setkáte s našimi mobilními týmy. 

Ve čtvrtek 29. listopadu se uskuteční v multifunkční aule Gong XIII. ročník charitativního projektu nazvaného Advent plný Křídlení 2018. A právě na této krásné akci vyhlásíme kolik peněz se nám povedlo prostřednictvím Tyrkysové sbírky posbírat a právě tady je také věnujeme jednotlivým projektům. 

Všechny projekty si můžete prohlédnout na našich stránkách www.kridleni.cz. Děkujeme, že v tom lítáte s námi!

Do sbírky se můžete zapojit také z pohodlí svého domova a to zasláním libovolné částky na projety místních neziskových organizací na účet 2400680446/2010 FIO banka.


#oDPOvědnost  #poDPOra #místní neziskovky# lítejte v tom s námi