x

Obraz KYTICE

Charita Český Těšín

Ukončeno

Aktuální cena
2 100 Kč

8
Kristýna

Autorem tohoto obrazu je klient Charitního centra pro seniory - Josef Drong, který současně učí malovat další klienty a rozvíjí tím jejich dovednosti a zájem o umění i v jejich důchodovém věku.

Popis draženého díla:

Plátno o velikosti 47 x 39 cm, akvarelová malba.

Příhozy

Datum Dražitel Podání